43-305 BIELSKO-BIAŁA, UL. JACHTOWA 26

  33 816 19 62

 

Polski producent mebli wykonanych z najwyższej jakości drewna bukowego i dębowego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i serdecznie zapraszamy do salonów partnerów handlowych, w których znajdą Państwo nasze wzorniki, katalogi oraz ekspozycje. Aktualna lista sklepów, z którymi współpracujemy znajduje się w zakładce KONTAKT.

   W przypadku zainteresowania sprzedażą bezpośrednią, prosimy o kontakt przez formularz "Zadaj pytanie" (lewa kolumna na stronie głównej) lub formularz "Zapytaj" dostępny przy każdnym z naszych poszczególnych produktów.

W celu wyceny produktu prosimy o przesłanie do nas następujących informacji:

  • nazwa modelu
  • rodzaj drewna (buk/dąb)
  • kolor drewna (nr wybarwienia wybranego z próbnika drewna oraz w przypadku koloru białego zaznaczenie wykończenia matowego lub w połysku)
  • wielkość stołu (symbol zamówienia)
  • rodzaj tapicerki w przypadku krzeseł (wybrany z próbnika tkanin)

  Zapewniamy własny transport, którego koszt ustalamy zawsze indywidualnie. W celu wyceny transportu prosimy o wskazanie miasta, do którego mamy dostarczyć nasze produkty. Oferujemy również dodatkowa usługę montażu naszych stołów. Nie wysyłamy naszych produktów za pośrednictwem firm kurierskich oraz nie zgadzamy się na odbiór osobisty w siedzibie firmy.

  Termin realizacji zamówienia wynosi obecnie około 6 tygodni od daty zaksięgowania wpłaty na nasze konto.
Wymagamy 100% płatności za nasze produkty wraz z kosztem transportu.

  Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna oraz oklein naturalnych - bukowych lub dębowych. Cechami wyróżniającymi drewno oraz fornir są: niejednolitość faktury, kontrasty kolorystyczne oraz sęki. Wspomniane właściwości materiału pochodzenia naturalnego, nie stanowią wady produktu. Wręcz przeciwnie - są one wyznacznikiem dobrej jakości oraz indywidualności. Ocena jakości powierzchni z materiałów naturalnych powinna odbywać się z odległości nie mniejszej niż 1 metr, uwzględniając każdorazowo zmianę usytuowania źródeł światła.

  Używamy farb tylko nawyższej jakości, odpornych na wodę, alkohol oraz promieniowanie UV, jednakże są pewne granice wytrzymałości związane z właściwościami drewna naturalnego. Aby przedłużyć zadowolenie z zakupionych produktów należy przestrzegać kilku prostych reguł:

  • Używać miękkich szmatek lub gąbek niepowodujących zarysowań.
  • Usuwać zabrudzenia wilgotną szmatką lub gąbką tak szybko, jak to możliwe. (W przypaku konieczności użycia środka czyszczącego należy najpierw sprawdzić jego działanie w niewidocznym miejscu)
  • Po czyszczeniu wytrzeć powierzchnię do sucha zgodnie z kierunkiem usłojenia.

   Informacje o zasadach pielęgnacji i czyszczenia tkanin obiciowych znajdą Państwo na stronie: http://fargotex.pl/inspiracje/#konserwacja

Dzięki tym prostym zabiegom mamy pewność, że będą się Państwo cieszyli naszymi produktami przez długie lata.

wykonanie: www.kompmar.net.pl